ZAPRASZAM SERDECZNIE NA 8 DNIOWY WYJAZD TAO, QIGONG I TAICHI W PAŹDZIERNIKU 8-15.X.23 POŁĄCZONY Z PRZEPIĘKNYM AUTORSKIM PROGRAMEM, MIESZKAJĄCEJ W MAROKU MARTYNY ŁUKASIAK, KTÓRA JEST PILOTEM, BĘDZIE SIĘ NAMI OPIEKOWAŁA I BĘDZIE NASZYM PRZEWODNIKIEM.
Już od dawna chodziła za mną myśl o zrobieniu warsztatów Tao w orientalnym miejscu, w którym sama natura jest mistyczna, wprowadzająca w stan ciszy i kontemplacji i radości
Tym bardziej ucieszyłam się bogatym i alternatywnym programem Martyny, który choć wymaga przemieszczania się, daje wytchnienie i czas na cichą praktykę qigongu i taichi.
Nastawiamy się na celebrację i podziwianie piękna Maroka z jednoczesną pielęgnacją i regeneracją ciała/umysłu, kultywujemy łagodne rozciąganie i masaż qigongu, delikatne ruchy taichi oraz medytacje.
Codziennie przed wyruszeniem w dalszą drogę  będziemy ćwiczyć rano przed śniadaniem qigong, automasaż twarzy, pobudzając najważniejsze aku punkty, ćwiczenia oddechowe, delikatnie pobudzające energię oraz relaksujące całe ciało. Będzie to ważny element w  utrzymaniu naszej elastyczności i rześkości podczas przemieszczania się.
Nie będzie konkretnej nauki formy taichi, tylko jego najsubtelniejsza forma: medytacja w ruchu.
Będą również medytacje prowadzone. Praktyka jest odpowiednio wpleciona w czas i miejsca, w których będziemy przebywać.
Będziemy nocować w pięknych, ekologicznych i naturalnych miejscach, sprzyjających wyciszeniu i medytacji. (min. na pustyni, w oazach i nad oceanem).
Wyżywienie wegańskie lub wegetariańskie (do wyboru), przyrządzane przez lokalnych kucharzy.
Mamy ściśle ograniczoną ilość miejsc, (kilkanaście) i na tę ilość zaplanowane są rezerwacje i koszty.
Potrzebna jest decyzja zgłoszenia uczestnictwa i samodzielne kupno  biletu na samolot w obie strony. Obecnie ceny są jeszcze  korzystne, ale jak wiadomo szybko się zmieniają. Poniżej podaję link na ten sam lot. Wylot i powrót jest z Krakowa ale po południu, więc będzie można spokojnie dojechać z Polski.
OTO LINK DO KUPNA BILETÓW LOTNICZYCH W OBIE STRONY. CENY SĄ JESZCZE BARDZO DOBRE, ALE SIĘ ZMIENIAJĄ. TRZEBA KUPIĆ DOKŁADNIE NA TEN LOT z KRAKOWA do AGADIRU 8.X.23
i  z AGADIRU do KRAKOWA. 22.X.23r.
W sprawie pozostałych szczegółów wyjazdu i kosztów proszę pisać na astrotao@space.pl

 

 

 

 

 

Według wiarygodnych badań naukowych można zapobiec od 75-85% chorób. Starożytni lekarze i mędrcy przekazali nam wiedzę, która   potwierdza się w praktyce, że najlepsza medycyna znajduje się w nas. Sami możemy stworzyć ‘wewnętrzny eliksir’ korzystając z energii, (Qi), płynącej we wszechświecie i przez nas, do rewitalizacji, naenergetyzowania i uzdrowienia siebie samego. 

Taka kultywacja Qi od ponad 5000 lat nazywa się bardzo skromnie: pielęgnacją życia (Yang Sheng Shu).